HiKOKI M1808DAW4Z akkus élmaró
HiKOKI M1808DAW4Z masina de frezat muchii cu acumulator 18 V | 30000 RPM | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In cutie de carton original
1.149 Lei /buc
Pret fara TVA 950 Lei
Disponibil: 1 buc
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Turatie de mers in gol:
    30000 RPM
  • Dimensiune bucsa:
    6 mm,  8 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
1.149 Lei /buc
Pret fara TVA 950 Lei
Disponibil: 1 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Mandrina de prindere cu coliere de 6 si 8 mm diametru pentru capete de frezat diverse si pentru diferite aplicatii
  • Adancime de frezare de 40 mm, reglabila cu precizie
  • Reglare variabila a turatiei pentru diferite materiale
  • Reglare constanta a vitezei pentru frezare precisa
  • Protectie impotriva repornirii pentru o siguranta optima
  • Motorul fara perii de carbon asigura o putere mai mare, uzura redusa si durata de viata lunga
Setul de livrare
  • HiKOKI M1808DAW2Z freza de cant cu acumulator
  • Mandrina de prindere 6 mm, 8 mm
  • Cheie pentru suruburi 23 mm
  • Sanie de ghidaj sablon M12
  • Adaptor
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Turatie la mers in gol: 30000 /min
  • Diametrul axului: 8 mm
  • Frana: Da
  • Blocare ax: Da
  • Lumina LED: Da
  • Fara perii de carbon: Da
  • Lungimea sculei: 109 mm
  • Latimea sculei: 100 mm
  • Inaltimea sculei: 229 mm