HiKOKI M1808DAW2Z akkus élmaró
HiKOKI M1808DAW2Z masina de frezat muchii cu acumulator 18 V | 30000 RPM | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In HSC
1.279 Lei /buc
Pret fara TVA 1.057 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Turatie de mers in gol:
    30000 RPM
  • Dimensiune bucsa:
    6 mm,  8 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
1.279 Lei /buc
Pret fara TVA 1.057 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Mandrina cu collet de 6 si 8 mm diametru pentru diferite freze si diverse aplicatii
  • Adancime de frezare de 40 mm, reglabila cu precizie
  • Reglarea turatiei pentru materiale diferite
  • Reglarea constanta a turatiei pentru frezare precisa
  • Protectie impotriva repornirii pentru siguranta optima
  • Motorul fara perii de carbon asigura o putere mai mare, uzura redusa si durata de viata lunga.
Setul de livrare
  • HiKOKI M1808DAW2Z freza de muchii cu acumulator
  • Patron de prindere 6 mm, 8 mm
  • Cheie fixa 23 mm
  • Sablon car de ghidare M12
  • Adaptor
  • Geanta HSC
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Turatie la mers in gol: 30000 /min
  • Diametru ax: 8 mm
  • Frana: Da
  • Blocare arbore: Da
  • Lumina LED: Da
  • Fara perii de carbon: Da
  • Lungimea sculei: 109 mm
  • Latimea sculei: 100 mm
  • Inaltimea sculei: 229 mm