HiKOKI M1808DAWPZ akkus élmaró
HiKOKI M1808DAWPZ masina de frezat muchii cu acumulator 18 V | 30000 RPM | Fara perii de carbon | 2 x 5 Ah acumulatori + incarcator | In HSC
2.669 Lei /buc
Pret fara TVA 2.206 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Turatie de mers in gol:
    30000 RPM
  • Dimensiune bucsa:
    6 mm,  8 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
2.669 Lei /buc
Pret fara TVA 2.206 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Mandrina cu collet pentru burghie de 6 si 8 mm diametru, pentru capete de frezare diferite si diverse aplicatii
  • Adancime de frezare de 40 mm, reglabila cu precizie