HiKOKI AC18DAWPZ akkus kittkinyomó pisztoly
HiKOKI AC18DAWPZ pistol pentru silicon cu acumulator 18 V | 400 ml | 3000 | Cu perii de carbon | 1 x 2 Ah acumulator + incarcator | In cutie de carton original
2.119 Lei /buc
Pret fara TVA 1.751 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Volum patron:
    400 ml
  • Putere presare [n]:
    3.000 N
3 an(i) garantie
Volum patron
Configuratie produs
2.119 Lei /buc
Pret fara TVA 1.751 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Forta de 3000 N, pentru orice material general
  • Suport usor rotativ, la 360°, pentru flexibilitate
  • Design autonom, ingust si usor pentru o utilizare cu adevarat facila
  • Iluminare LED integrata pentru o suprafata de lucru bine vizibila
Setul de livrare
  • HiKOKI AC18DA pistol de presare pentru cartus cu acumulator
  • 1 x acumulator BSL1820M
  • Incarcator de acumulator UC18YSL3
  • Ochelari de protectie
  • Carlig
  • Cartus de 400 ml
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Presiune maxima de presare: 3000 N
  • Viteza maxima de extrudare: 0 - 14 mm/s
  • Lumina LED: Da
  • Volumul cartusului: 400 ml
  • Lungimea sculei: 482 mm
  • Latimea uneltei: 82 mm
  • Inaltimea sculei: 280 mm