HiKOKI AC18DAW5Z akkus kittkinyomó pisztoly
HiKOKI AC18DAW5Z pistol pentru silicon cu acumulator 18 V | 600 ml | 3000 | Cu perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In cutie de carton original
1.649 Lei /buc
Pret fara TVA 1.363 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Volum patron:
    600 ml
  • Putere presare [n]:
    3.000 N
3 an(i) garantie
Volum patron
Configuratie produs
1.649 Lei /buc
Pret fara TVA 1.363 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • 3000 N forta, pentru orice material general
  • Suport usor rotativ, la 360°, pentru flexibilitate
  • Iluminare LED integrata pentru o suprafata de lucru bine vizibila
Setul de livrare
  • Pistol de injectat cu acumulator HiKOKI AC18DAW5Z
  • Ochelari de protectie
  • Carlig
  • Cartus de 600 ml
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Presiune maxima de extrudare: 3000 N
  • Viteza maxima de extrudare: 0 - 14 mm/s
  • Lumina LED: Da
  • Volumul cartusului: 600 ml
  • Lungimea uneltei: 482 mm
  • Latimea sculei: 82 mm
  • Inaltimea sculei: 252 mm