HiKOKI WR36DHWRZ akkus ütvecsavarozó bitbefogással
HiKOKI WR36DHWRZ masina de insurubat cu impact cu acumulator 36 V | 380 Nm | 1/2 inch | Fara perii de carbon | 2 x 2,5 Ah acumulatori + incarcator | In HSC
2.589 Lei /buc
Pret fara TVA 2.140 Lei
La comandă
  • Tensiune acumulator:
    36 V
  • Cuplu:
    380 Nm
  • Numar percutii nominala:
    0 - 4100 1/min
3 an(i) garantie
Configuratie produs
2.589 Lei /buc
Pret fara TVA 2.140 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Puternic, cu un cuplu de pana la 380 Nm pentru strangere si 700 Nm pentru desfacerea piulitelor – ideal pentru sarcini dificile pana la dimensiunea surubului M20
  • Iluminare LED integrata pentru o vizibilitate mai buna a zonei de lucru
Setul de livrare
  • HiKOKI WR36DH insurubare cu impact cu acumulator si prindere pentru biti
  • 2x Acumulator BSL36A18X
  • Incarcator acumulator UC18YSL3
  • Husa HSC
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 36 V
  • Turatie la mersul in gol: 0-3000 /min
  • Cuplu maxim de strangere: 380 Nm
  • Numar de percutii 0 - 41000/min
  • Lumina LED: Da
  • Fara perii de carbon: Da
  • Lungimea sculei: 144 mm
  • Inaltimea sculei: 201 mm
  • Greutate (fara acumulator): 1,30 kg
  • Greutate (cu unitate de acumulator): 2,00 kg
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
36 V
Cuplu
380 Nm
Numar percutii nominala
0 - 4100 1/min
Turatie de mers in gol
0 - 3000 RPM
Sistem de prindere
1/2 inch
Tip motor
Fara perii de carbon
Tip acumulator
BSL36 MultiVolt
Lumina Led integrat
Da
Configuratie produs
Fara acumulator si incarcator
Ambalaj
In HSC
Greutate
1,3 kg
Tip masina de insurubat cu impact
WR36DH
18 V, 36 V
Capacitate acumulator
2,5 Ah, 5 Ah
Tip acumulator
BSL36 MultiVolt
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,74 kg
14,4 V, 18 V, 36 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
8 A
BSL14, BSL18, BSL36 MultiVolt
Lungime
115 mm
Latime
185 mm
Inaltime
77,5 mm