HiKOKI WR36DHW2Z akkus ütvecsavarozó bitbefogással
HiKOKI WR36DHW2Z masina de insurubat cu impact cu acumulator 36 V | 380 Nm | 1/2 inch | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In HSC
1.349 Lei /buc
Pret fara TVA 1.115 Lei
Disponibil: 1 buc
In stoc
  • Tensiune acumulator:
    36 V
  • Cuplu:
    380 Nm
  • Numar percutii nominala:
    0 - 4100 1/min
3 an(i) garantie
Configuratie produs
1.349 Lei /buc
Pret fara TVA 1.115 Lei
Disponibil: 1 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Puternic, cu un cuplu de pana la 380 Nm pentru strangere si 700 Nm pentru desfacerea piulitelor – ideal pentru sarcini solicitante, pana la dimensiunea suruburilor M20.
  • Iluminare LED integrata pentru o vizibilitate mai buna a suprafetei de lucru
Setul de livrare
  • HiKOKI WR36DH masina de insurubat cu impact cu prindere pentru biti, cu acumulator
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 36 V
  • Turatie in gol: 0-3000 /min
  • Cuplu maxim de strangere: 380 Nm
  • Numar de percutii 0 - 41000/min
  • Lumina LED: Da
  • Fara perii de carbon: Da
  • Lungimea sculei: 144 mm
  • Inaltimea sculei: 201 mm