Makita DKP180RTJ
Makita DKP180RTJ rindea cu acumulator 18 V | 82 mm | Cu perii | 2 x 5 Ah acumulatori + incarcator | In MakPac
1.865 Lei /buc
Pret fara TVA 1.541 Lei
Disponibil: 2 buc
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    Makita
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Latime rindeluire:
    82 mm
  • Adancime de rindeluire:
    0 - 2 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
1.865 Lei /buc
Pret fara TVA 1.541 Lei
Disponibil: 2 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
Design ergonomic cu maner cauciucat pentru un control si confort sporit.
Maner acoperit cu elastomer ce previne alunecarea.
Cutite schimbabile.
Placa din aluminiu.
Evacuare a aschiilor in ambele parti.
Set de livrare
2 buc. acumulator BL1830 (194204-5)
Incarcator rapid DC18RC (195584-2)
Cheie SW9 (782209-3)
Surub M5x10 (265785-7)
Cutit reglabil (123062-2)
MakPac valiza (821551-8)
MakPac insertie (837808-7)
Date tehnice
Turatie in gol 14000 rpm
Latime rindeluire 82 mm
Adancime rindeluire 0 - 2 mm
Dimensiune 333 x 157 x 160 mm
Greutate 3,4 kg
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
18 V
Latime rindeluire
82 mm
Adancime de rindeluire
0 - 2 mm
Adancime falt
0 - 9 mm
Turatie de mers in gol
14000 RPM
Tip motor
Cu perii de carbon
Tip acumulator
LXT
Configuratie produs
Fara acumulator si incarcator
Ambalaj
In cutie de carton original
Lungime
333 mm
Latime
160 mm
Inaltime
157 mm
Greutate
3,4 kg
Tip rindea
DKP180
18 V
Capacitate acumulator
5 Ah
Tip acumulator
LXT
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,8 kg
14,4 V, 18 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
4 A
Unitate de vanzare
1 buc
0,81 kg
Lungime
396 mm
Latime
296 mm
Inaltime
210 mm