Kép: GWS18V-11PS akkus sarokcsiszolo 125mm akku es tolto nelkul L-Boxx-ban.webp
Polizor unghiular cu acumulator Bosch PRO GWS18V-11PS 18 V | 125 mm | 3000 - 9000 RPM | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In L-Boxx | Prindere scula: M14
1.239 Lei /buc
Pret fara TVA 1.024 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    Bosch
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Turatie de mers in gol:
    3000 - 9000 RPM
  • Diametru disc:
    125 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
1.239 Lei /buc
Pret fara TVA 1.024 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 9-11 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
Polizorul unghiular cu acumulator de 18 V ofera protectie completa a utilizatorului, cu KickBack Control, sistem inteligent de franare, protectie la repornire si comutator tip clapeta. Performanta la nivelul masinilor cu cablu de 1100 W, avand o constructie extrem de robusta si durabila. Manerul lung si ingust, impreuna cu manerul auxiliar confortabil cu amortizare a vibratiilor, asigura lucru ergonomic si mai putin obositor. Aparatoarea si piulita fara scule permit reglaje rapide si simple, iar manerul rotativ ofera o precizie sporita la taiere si slefuire. Este destinat taierii otelului beton, a metalelor si a tablei, precum si slefuirii metalului, in cadrul unui sistem optimizat pentru acumulatori Bosch de inalta performanta.
  • Actionare pe acumulator 18,0 V, plaja de turatie 3.000–9.000 rot./min
  • Disc 125 mm, filet ax M14, alezaj 22,23 mm
  • Putere echivalenta cu o masina cu cablu de 1100 W
  • KickBack Control, sistem inteligent de franare, protectie la repornire, comutator tip clapeta
  • Maner auxiliar Vibration Control pentru solicitare redusa
  • Aparatoare si piulita fara scule pentru reglaj rapid
  • Maner rotativ pentru taiere si slefuire precise
  • Taierea otelului beton, a metalelor si a tablei, slefuirea metalului
  • Constructie robusta, durata lunga de viata
Setul de livrare
Polizor unghiular cu acumulator
Fara acumulator si incarcator
Piulita cu strangere rapida  1 600 A01 6DN
Maner auxiliar Vibration Control  1 602 025 0A0
Flansa de strangere  2 605 703 014
Element de protectie (numar de piesa: 1 600 A00 XK9)
Aparatoare 1 600 A02 1MH
L-BOXX 136, marimea 4: 1 605 438 1EN
Date tehnice
Tensiune acumulator: 18,0 V
Turatie in gol*: 3.000 – 9.000 rot./min
Diametru disc: 125 mm
Filet arbore: M14
Alezaj, Ø: 22,23 mm