Bosch EasyMower 18V-32-200 masina de tuns iarba cu acumulatori 18 V | 320 mm | 200 m² | Cu perii | 1 x 4 Ah acumulator + incarcator
1.249 Lei /buc
Pret fara TVA 1.032 Lei
Disponibil: 5 buc
In stoc
  • CU CADOU
  • Cod articol:
  • Producator:
    Bosch
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Suprafata de taiere recomandata:
    200 m2
  • Latime de taiere:
    320 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
1.249 Lei /buc
Pret fara TVA 1.032 Lei
Disponibil: 5 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Produs cadou
Dacă comandați Bosch EasyMower 18V-32-200 masina de tuns iarba cu acumulatori 18 V | 320 mm | 200 m² | Cu perii | 1 x 4 Ah acumulator + incarcator, vă vom oferi acest produs ca un cadou.
Bosch Pro Garden set echipament de protectie a muncii
110 Lei Cadou
Cadou
Bosch Pro Garden munkavédelmi szett
Descrierea produsului
Caracteristici
Aceasta masina de tuns iarba compacta si usoara de 18 V permite ingrijirea fara efort a gazonului in gradinile mai mici. Usor de controlat, design usor. Maner superior pliabil pentru depozitare compacta.  Pieptenele pentru gazon ofera rezultate perfecte de-a lungul marginilor si peretilor. 3 inaltimi de taiere intre 20-60 mm.
Set de livrare
1 x acumulator PBA 18V 4.0Ah W-C (1 600 A01 1T8)
Incarcator AL 1830 CV (1 600 A00 5B3)
Date tehnice
Tensiunea acumulatorului: 18,0 V
Functioneaza cu acumulatori avand capacitatea min.: 4 Ah
Timp de incarcare acumulator: 95 min
Suprafata de gazon recomandata: pana la 200 m²
Latime de taiere: 32 cm
Sistem de taiere: Cutite de secera
Volum colectare iarba: 31 l
Inaltime de taiere: 20 – 60 mm
Reglarea inaltimii de taiere: 3
Tip maner: Standard
Compatibilitate acumulator: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Dimensiuni scula (L x l x I): 1120 x 355 x 995 mm