HiKOKI W18DBW2Z akkus csavarbehajtó mélységütközővel 2 x 2.0 Ah + töltő, 1,6 kg, HSC
HiKOKI W18DBW2Z surubelnita cu acumulator cu limitator de adancime 18 V | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In HSC
1.329 Lei /buc
Pret fara TVA 1.098 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Turatie de mers in gol:
    0 - 3000 RPM
  • Sistem de prindere:
    Hexagon
3 an(i) garantie
Configuratie produs
1.329 Lei /buc
Pret fara TVA 1.098 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Surubelnita pentru gips carton fara perii, 18 V – viteza de 3000 rpm pentru fixarea in lemn si tabla
Setul de livrare
  • HiKOKI W18DBW2Z surubelnita cu acumulator cu limitator de adancime
  • Bit de insurubare PH2
  • Suport magnetic pentru biti
  • Opritor de adancime
  • III HSC valiza
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Diametrul surubului (rigips): 4 mm
  • Viteza de rotatie in gol: 0–3000 rot./min
  • Sens de rotatie dreapta/stanga: da
  • Iluminare LED: da
  • Motor fara perii de carbon: da
  • Clasificare ETIM: EC001395
  • Dimensiuni unealta: 256 x 81 x 226 mm