Kép: GSR 12V-32 FC akkus furocsavarozo GFA 12-M GFA 12-X GFA 12-E GFA 12-W GFA 12-H adapterekkel L-Boxx-ban.webp
Masina de gaurit si insurubat cu acumulatori cu prindere de bit Bosch PRO GSR 12V-32 FC 12 V | 21 Nm | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In L-Boxx
1.859 Lei /buc
Pret fara TVA 1.536 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    Bosch
  • Tensiune acumulator:
    12 V
  • Cuplu:
    21 Nm,  32 Nm
  • Diametru de gaurire in otel:
    10 mm
3 an(i) garantie
1.859 Lei /buc
Pret fara TVA 1.536 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 9-11 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
Masina de gaurit unghiulara cu acumulator PRO GSR12V-32 FC ofera control perfect datorita functiei avansate KickBack Control. Aceasta tehnologie minimizeaza riscul de ranire in caz de blocare brusca a burghiului sau atunci cand unealta se roteste lent in jurul axului de gaurire, iar cuplul de reactie creste treptat. Masina de gaurit si insurubat extrem de versatila datorita sistemului Bosch Professional FlexiClick, cu care accesoriile necesare pentru gaurire si insurubare se pot schimba usor. Datorita designului extrem de compact, aceasta unealta este ideala pentru gaurire si insurubare in spatii inguste. Cu adaptorul unic PRO GFA12-H pentru ciocan rotopercutor, unealta poate fi transformata intr-un ciocan rotopercutor SDS plus pentru gaurire cu percutie in beton pana la Ø10 mm. Adaptorul excentric PRO GFA12-E asigura lucru precis in imediata apropiere a marginilor si a peretilor, in timp ce prin utilizarea adaptorului unghiular PRO GFA12-W masina de gaurit si insurubat poate fi folosita ca masina de gaurit unghiulara. Aceste adaptoare se pot fixa in 16 pozitii, rotindu-le la 360°, fara a fi nevoie sa fie indepartate de pe unealta. Cu accesoriile FlexiClick, uneltele dedicate pot fi inlocuite pentru sarcini punctuale - adica mai putina greutate de transportat la locul de munca. Sistemul Bosch Professional FlexiClick: Echipare perfecta pentru lucrari profesionale.
Protectie ridicata pentru utilizator datorita tehnologiei avansate KickBack Control, care minimizeaza riscul de ranire • Versatil datorita accesoriilor FlexiClick usor de schimbat, cu care se economisesc timp si spatiu • Lucru confortabil chiar si in cele mai inguste si greu accesibile locuri datorita designului extrem de compact • Unic: cu adaptorul pentru ciocan rotopercutor PRO GFA 12-H, masina de gaurit si insurubat de 12 V poate fi transformata intr-un ciocan rotopercutor SDS plus • Precizie maxima chiar si la lucru in imediata apropiere a marginilor si a peretilor datorita adaptorului excentric si celui unghiular
  • Gaurire cu percutie SDS plus in beton pana la Ø10 mm (cu adaptorul GFA 12-H)
  • Adaptori fixabili in 16 pozitii, rotibili la 360°
  • Diametrul maxim al surubului 8 mm
  • Tensiune acumulator 12,0 V
  • Cuplu maxim 32 / 21 Nm (dur/moale)
  • Greutate fara acumulator 0,6 kg
Setul de livrare
Masina de gaurit si insurubat cu acumulator
L-BOXX 102
Maner suplimentar
GFA 12-W accesoriu unghi drept
GFA 12-M accesoriu mandrina metalica
Limitator de adancime
GFA 12-X accesoriu suport bit
GFA 12-E accesoriu excentric
GFA 12-H accesoriu ciocan rotopercutor
Fara acumulator si incarcator
Date tehnice
Tensiune acumulator: 12,0 V
Cuplu maxim (dur/moale): 32 / 21 Nm
Diametru surub, max.: 8 mm