Kép: GSR 12V-32 FC akkus furocsavarozo 2x2.0 Ah akkuval GAL 12V-20 toltovel GFA 12-M GFA 12-H adapterekkel L-Boxx-ban.webp
Masina de gaurit si insurubat cu acumulatori cu prindere de bit Bosch PRO GSR 12V-32 FC 12 V | 21 Nm | Fara perii de carbon | 2 x 2 Ah acumulatori + incarcator | In L-Boxx
1.909 Lei /buc
Pret fara TVA 1.578 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    Bosch
  • Tensiune acumulator:
    12 V
  • Cuplu:
    21 Nm,  32 Nm
  • Diametru de gaurire in otel:
    10 mm
3 an(i) garantie
1.909 Lei /buc
Pret fara TVA 1.578 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 9-11 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
Masina de gaurit unghiulara cu acumulator PRO GSR12V-32 FC ofera control perfect datorita functiei avansate KickBack Control. Aceasta tehnologie reduce la minimum riscul de accidentare in cazul blocarii bruste a burghiului sau atunci cand scula se roteste lent in jurul arborelui de gaurire, iar cuplul de reactie creste treptat. Masina de gaurit si insurubat extrem de versatila datorita sistemului Bosch Professional FlexiClick, cu care accesoriile necesare pentru gaurire si insurubare pot fi schimbate cu usurinta. Datorita designului extrem de compact, aceasta scula este ideala pentru gaurire si insurubare in spatii inguste. Cu adaptorul unic PRO GFA12-H pentru ciocan rotopercutor, scula poate fi transformata intr-un ciocan rotopercutor SDS plus pentru gaurire cu percutie in beton pana la Ø10 mm. Adaptorul excentric PRO GFA12-E asigura lucru precis in imediata apropiere a muchiilor si peretilor, in timp ce, cu adaptorul unghiular PRO GFA12-W, masina de gaurit si insurubat poate fi folosita ca bormasina unghiulara. Aceste adaptoare pot fi fixate in 16 pozitii, rotite la 360°, fara a fi necesara indepartarea lor de pe scula. Cu accesoriile FlexiClick, la lucrari ocazionale pot fi inlocuite sculele dedicate, ceea ce inseamna mai putina greutate de transportat pe santier, oferind astfel o echipare perfecta pentru munca profesionala. PRO GSR12V-32 FC este alegerea perfecta pentru diverse operatiuni de insurubare si gaurire in lemn si metal, precum si, cu adaptorul PRO GFA 18-H, in beton, zidarie si piatra.
  • Sistem FlexiClick, fixare in 16 pozitii si rotire la 360°
  • Carcasa compacta pentru lucru in spatii inguste
  • Cu adaptorul PRO GFA12-H, gaurire cu percutie SDS plus in beton pana la Ø10 mm
  • Adaptor excentric si adaptor unghiular pentru prelucrare precisa langa muchii si pereti
  • Gaurire in lemn si metal, iar cu adaptorul PRO GFA 18-H si in zidarie si piatra
Setul de livrare
Bormasina unghiulara cu acumulator
L-BOXX 102
2 x GBA 12V 2.0Ah acumulator
Maner suplimentar
GFA 12-M accesoriu mandrina metalica
Incarcator GAL 12V-20 Professional
Opritor de adancime
GFA 12-H accesoriu ciocan rotopercutor
Date tehnice
Tensiune acumulator: 12,0 V
Cuplu maxim (dur/moale): 32 / 21 Nm
Greutate fara acumulator: 0,6 kg
Diametru surub, max.: 8 mm