HiKOKI DS18DEWHZ akkus fúrócsavarozó tokmányos
HiKOKI DS18DEWHZ masina de gaurit-insurubat cu mandrina 18 V | 70 Nm | Fara perii | 2 x 4 Ah acumulatori + incarcator | In HSC
1.385 Lei /buc
Pret fara TVA 1.145 Lei
Disponibil: 3 buc
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Cuplu:
    70 Nm
  • Domeniu de prindere mandrina:
    1,5 - 13 mm
3 an(i) garantie
1.385 Lei /buc
Pret fara TVA 1.145 Lei
Disponibil: 3 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Masina de insurubat si gaurit fara perii, de 18 V, cu cuplu de strangere de 70 Nm
  • Cuplu mare si viteza ridicata de operare pentru finalizarea rapida a sarcinilor dificile
  • Extrem de scurt pentru manevrabilitate optima si manipulare usoara
  • Maner ergonomic cu prindere moale pentru control optim si munca confortabila pe termen lung
  • Iluminare LED integrata pentru o vizibilitate mai buna a suprafetei de lucru
  • Setare cuplu cu 22 de trepte ajustabila in functie de aplicatia specifica
Setul de livrare
  • Masina de gaurit si insurubat
  • 2 x acumulator BSL1840M
  • 1 x incarcator acumulator UC18YFSL
  • Valiza HSC
Date tehnice
  • Tensiune acumulator: 18 V
  • Diametru de gaurire in otel: 13 mm
  • Diametrul gaurii in aluminiu: 13 mm
  • Diametru de gaurire in lemn: 52 mm
  • Interval de prindere mandrina: 1,5 - 13 mm
  • LED: Da
  • Cuplu maxim, dur (treapta 1): 70 Nm
  • Cuplu maxim, moale (treapta 1): 40 Nm
  • Tip motor: fara perii
  • Niveluri de cuplu: 22
  • Blocare ax: Da
  • RFC (controlul fortei reactive): Da
  • Viteza fara sarcina (mod scazut): 0 - 550 /min
  • Viteza fara sarcina (mod inalt):0 - 2000 /min
  • Dimensiuni (L x l x i): 155 mm x 78 mm x 238 mm