Kép: GAS18V-6LS akkus porszivo akku es tolto nelkul kartondobozban.webp
Aspirator cu acumulator Bosch PRO GAS18V-6LS 18 V | 6 l | L | Cu perii de carbon | Fara acumulator si incarcator
835 Lei /buc
Pret fara TVA 690 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    Bosch
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Volum rezervor:
    6 l
  • Putere de absorbtie:
    0,1 bar
3 an(i) garantie
835 Lei /buc
Pret fara TVA 690 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 9-11 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
Aspiratorul de praf cu Acumulator asigura protectie impotriva prafului din clasa L. Manerul ergonomic, cureaua de transport si designul compact si usor ofera portabilitate excelenta. Cu numeroase accesorii incluse, este ideal pentru diverse aplicatii uscate, iar accesoriile pot fi stocate direct pe aparat, fiind mereu la indemana. Modul ECO ofera autonomie mai lunga, iar modul BOOST ofera putere de aspirare maxima; de asemenea, dispune de functie de suflare (furtunul de suflare este accesoriu optional). Compatibil cu sistemul Click & Clean, cu sistemul Professional 18V si cu platforma multi-marca de Acumulatori AMPShare. Cu furtun cu lungime reglabila, sistem de curatare a filtrului SFC si suprafata mare a filtrului, asigura o aspirare eficienta a prafului; capacitatea compacta a rezervorului si turbina puternica permit utilizare versatila.
  • Aspirare uscata clasa L cu sistem de curatare a filtrului SFC
  • Mod ECO pentru autonomie mai lunga, BOOST pentru performanta maxima
  • Furtun reglabil 0,5–2,8 m, conexiune 30 mm
  • Transport ergonomic: maner si curea, greutate 4 kg fara Acumulator
  • Accesoriile pot fi stocate pe aparat pentru acces rapid
  • Compatibilitate Click & Clean, 18V Professional si AMPShare
  • Functie de suflare, furtunul de suflare se achizitioneaza separat
Setul de livrare
Aspirator de praf uscat cu Acumulator
Fara Acumulator si incarcator
Adaptor pentru scule electrice portabile
Suport pentru accesorii
Tub cot
Duza pentru fante
Cutie de carton
Duza pentru podea
Furtun
Sac de praf
3 x tub
Date tehnice
Tensiune Acumulator: 18,0 V
Greutate fara Acumulator*: 4 kg
Diametru nominal racord aspiratie: 30 mm