HiKOKI AW18DBLW4Z masina de spalat cu inalta presiune cu acumulator 18 V | 20 bar | 1,2 l/min | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator
2.449 Lei /buc
Pret fara TVA 2.024 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Presiunea de lucru:
    20 bar
  • Volum rezervor:
    8 l
3 an(i) garantie
2.449 Lei /buc
Pret fara TVA 2.024 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Compartiment lateral confortabil pentru depozitarea accesoriilor
  • Dimensiuni mici si greutate redusa pentru o manevrare usoara
  • Livrat cu furtun de inalta presiune de 3 metri
Setul de livrare
  • HiKOKI AW18DBLW4Z spalator cu presiune ridicata cu acumulator
  • Pistol
  • Furtun de inalta presiune (3 m)
  • Duza reglabila
  • Acul de curatare pentru duze
Date tehnice
  • Tensiune acumulator: 18 V
  • Debit maxim de apa: 1,2 l/min
  • Temperatura maxima de intrare: 40 °C
  • Capacitate rezervor: 8 l
  • Motor fara perii de carbon: Da
  • Clasa ETIM: EC012172
  • Dimensiunea uneltei: 302 × 254 × 473 mm