DeWalt DCB115P2-QW akkumulátor és töltő szett 18 V | 5 Ah
DeWalt DCB115P2-QW set incarcator si acumulator 18 V | 5 Ah
1.029 Lei /buc
Pret fara TVA 850 Lei
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    DeWalt
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Capacitate acumulator:
    5 Ah
  • Tip acumulator:
    DCB 18V
1.029 Lei /buc
Pret fara TVA 850 Lei
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
DeWALT DCB1104P2-QW set acumulator cu incarcatorul multi-voltaj DCB1104 incarca acumulatorii glisanti DeWalt din seria XR Li-Ion de 10.8V, 14.4V si 18V.
Incarca acumulatorii de 2.0Ah in 30 de minutes.
Posibilitate de montare pe perete.
Dimensiune compacta pentru depozitare facila.
Date tehnice
Tensiune 10.8; 14.4V; 18V V
Continutul chimic al acumulatorilor Li-Ion
Tensiune de incarcare 4.0 A
Durata de incarcare 30 (2.0Ah) min
Latime 115 mm
Inaltime 80 mm
Lungime 150 mm
Greutate 0.5 kg
DeWalt DCB184 acumulator
Caracteristici
DeWalt DCB184 cu tehnologia acumulatorilor DEWALT XR Li-Ion de 5.0Ah ofera o autonomie extinsa.
Indicatorul de incarcare tip LED ajuta la organizarea incarcarii.
Furnizeaza utilizatorului puterea modernizata de 5Ah fara sa creasca dimensiunea sau greutatea acumulatorului de 18V, 3Ah.
Date tehnice
Capacitate acumulator5.0 Ah
Tensiune18 V
Inaltime65 mm
Lungime110 mm
CaracteristiciLi-Ion XR
Compatibil cu toate sculele electrice DEWALT de 18V din seria XR Li-Ion
Greutate0.62 kg
Set de livrare
2xDCB184 acumulator
1xDCB1104 incarcator
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
18 V
Capacitate acumulator
5 Ah
Tip acumulator
DCB 18V
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,62 kg
10,8 V, 12 V, 18 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
4 A
DCB 12V, DCB 18V, DCB 54V Flexvolt, DCBP 18V Powerstack