HiKOKI AL18DAW4Z akkus zsírzópisztoly
HiKOKI AL18DAW4Z pompa de gresat cu acumulator 18 V | 400 ml | 414 bar/690 bar | Cu perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In cutie de carton original
1.689 Lei /buc
Pret fara TVA 1.396 Lei
Disponibil: 1 buc
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Capacitate grease:
    400 ml
  • Presiunea de lucru:
    414 bar,  690 bar
3 an(i) garantie
1.689 Lei /buc
Pret fara TVA 1.396 Lei
Disponibil: 1 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • 2 optiuni de functionare: presiune ridicata, 690 bar, sau capacitate mare de debit, 297 ml/min.
  • Trei optiuni de incarcare: cartus de unsoare, rezervor sau incarcare directa
Setul de livrare
  • HiKOKI AL18DA pistol de gresare cu acumulator
  • Curea de umar
  • Furtun
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Lumina LED: Da
  • Volumul recipientului: 400 g
  • Debit de curgere (viteza mica / viteza mare): 115 / 297
  • Presiune (viteza mica / viteza mare): 69 / 41
  • Cantitate reglabila de vaselina: 1
  • Schimbare de viteza cu angrenaj: Da
  • Lungimea sculei: 392 mm
  • Latimea uneltei: 110 mm
  • Inaltimea sculei: 227 mm