Makita DCG180RY
Makita DCG180RY pistol pentru silicon cu acumulator 18 V | 300 ml/600 ml | 5000 | Cu perii | 1 x 1,5 Ah acumulator + incarcator | In valiza
1.829 Lei /buc
Pret fara TVA 1.512 Lei
Disponibil: 2 buc
  • -200 Lei voucher
  • Cod articol:
  • Producator:
    Makita
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Volum patron:
    300 ml,  600 ml
  • Putere presare [n]:
    5.000 N
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
  • Cod voucher: ZIV200R
    Adauga produsul in cos, completeaza codul si valideaza.
1.829 Lei /buc
Pret fara TVA 1.512 Lei
Disponibil: 2 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 5-7 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
 Makita DCG180RY pistol pentru silicon cu acumulator compatibil cu acumulatorii Li-Ion 18 V de 3.0Ah si 4.0Ah.
Reglarea automata pentru curgerea uniforma, lumina LED .
Suport de etanșare cu posibilitatea de rotire la 360º.
Doua posibile echipari : tub de 300ml si tub de 600 ml
Date tehnice
Viteza de pingere 0-28 mm/s
Forta de inpingere maxima 5.000 N
Greutate 2,2 kg
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
18 V
Volum patron
300 ml, 600 ml
Putere presare [n]
5.000 N
Viteza de impingere
0 - 28 mm/s
Tip motor
Cu perii de carbon
Tip acumulator
LXT
Configuratie produs
Fara acumulator si incarcator
Ambalaj
In cutie de carton original
Lungime
411 mm
Latime
281 mm
Inaltime
108 mm
Greutate
2,2 kg
Tip pistol silicon
DCG180
18 V
Tip acumulator
LXT
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,43 kg
14,4 V, 18 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
4 A
Unitate de vanzare
1 buc
0,81 kg
Makita hordtáska DCG180-hoz
Material
Plastic
Lungime
560 mm
Latime
450 mm
Inaltime
150 mm