HiKOKI AC18DAW4Z akkus kittkinyomó pisztoly 18 V | 400 ml | 3000 | Szénkefementes | Akku és töltő nélkül | Kartondobozban
HiKOKI AC18DAW4Z pistol pentru silicon cu acumulator 18 V | 400 ml | 3000 | Fara perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In cutie de carton original
1.459 Lei /buc
Pret fara TVA 1.206 Lei
Disponibil: 1 buc
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Volum patron:
    400 ml
  • Putere presare [n]:
    3.000 N
3 an(i) garantie
1.459 Lei /buc
Pret fara TVA 1.206 Lei
Disponibil: 1 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 5-7 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Masina compacta, usoara
  • Capacitate cartus 600 ml
  • Controlul vitezei
  • Iluminare LED integrata
Date tehnice
  • Forta maxima de tractiune: 3000 Nm
  • Capacitate cartus: 400 ml
  • Functie de schimbare automata a directiei: da
  • Iluminare LED incorporata: exista
  • Turatie in gol: 0 - 14mm/sec
  • Tensiune acumulator: 18 V
  • Lungime totala: 782 mm (cu suport)