HiKOKI NP18DSALW4Z pistol impuscat cuie cu acumulator 18 V | 16 - 35 mm | Diametru 0,6 mm | 0 ° | Cu perii de carbon | Fara acumulator si incarcator | In cutie de carton original
1.689 Lei /buc
Pret fara TVA 1.396 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Lungime cuie:
    16 - 35 mm
  • Diametru cuie:
    0,6 mm
3 an(i) garantie
1.689 Lei /buc
Pret fara TVA 1.396 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Datorita formei inguste si de precizie a varfului, cuiele pot fi batute in orice sant adanc.
  • Mecanism de presare inteligent si capac de protectie pentru o finisare curata
  • Adancime de lucru reglabila simplu, fara unelte
Setul de livrare
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Viteza de infingere a cuielor: 2,5-
  • Lungimea tevii: 16, 19, 25, 30, 35 mm
  • Diametrul sarmei: 0,6 mm
  • Distanta minima fata de perete: 3 mm
  • Sistem de actionare: DC (arc elicoidal)
  • Reglare a adancimii: Da
  • Reducerea reculului: Da
  • Excludere de tragere la uscat: Da
  • Lumina LED: Da
  • Lungimea sculei: 244 mm
  • Latimea uneltei: 83 mm
  • Inaltimea uneltei: 227 mm