HiKOKI NH18DSLW4Z pistol de batut cuie mic de mana
697 Lei /buc
Pret fara TVA 576 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Lungime cuie:
    25 - 90 mm
  • Tip motor:
    Cu perii de carbon
3 an(i) garantie
697 Lei /buc
Pret fara TVA 576 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Cap compact cu o inaltime centrala de doar 17 mm pentru lucrul in cele mai inguste spatii
  • Lampa LED pentru iluminarea zonelor de lucru intunecate
  • Invelis din cauciuc pentru o munca usoara si confortabila, cu efort minim
Setul de livrare
  • HiKOKI NH18DSL cuie de mana cu acumulator
  • Ochelari de protectie
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Diametrul capului cuiului: 4,4 - 8,7 mm
  • Lungimea cuielor: 25 - 90 mm
  • Sistem de antrenare: DC (arc spiral)
  • Lumina LED: Da
  • Lungimea sculei: 246 mm
  • Latimea sculei: 74 mm
  • Inaltimea sculei: 123 mm