HiKOKI CN16SAUAZ masina de stantat electric Adancime de taiere: 1,2 mm | 400 W | In cutie de carton original
2.099 Lei /buc
Pret fara TVA 1.735 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Putere nominala:
    400 W
  • Numar curse:
    2300 1/min
  • Capacitate de taiere in otel:
    1,2 mm
3 an(i) garantie
2.099 Lei /buc
Pret fara TVA 1.735 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 16-18 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Viteza de taiere rapida de pana la 1,8 m/min pentru o executie rapida a lucrarilor
  • Schimbare usoara a placii si a discului pentru un confort sporit al utilizatorului
  • Evacuator de aschii orientat in jos pentru vizibilitatea piesei de prelucrat
  • Cu functie de pornire soft
Setul de livrare
Date tehnice
  • Putere nominala absorbita: 400 W
  • Tensiune nominala (AC): 230 V
  • Frecventa retelei: 50/60 Hz
  • Viteza de percutie fara sarcina: 2300 /min
  • Turatie la mers in gol: 2300 /min
  • Capacitate de taiere, tabla din otel moale: 1,6 mm
  • Capacitate de taiere, otel inoxidabil: 1,2 mm
  • Raza minima de taiere: 40 mm
  • Diametrul initial al gaurii: 23 mm
  • Greutatea sculei: 1,60 kg
  • Lungime cablu: 2,50 m
  • Lungimea sculei: 250 mm
  • Latimea sculei: 74 mm
  • Inaltimea sculei: 176 mm