HiKOKI WR36DGWRZ akkus ütvecsavarozó
HiKOKI WR36DGWRZ masina de insurubat cu impact cu acumulator 36 V | 2000 Nm | 1/2 inch patrat | Fara perii | 2 x 2,5 Ah acumulatori + incarcator | In HSC
2.889 Lei /buc
Pret fara TVA 2.388 Lei
Disponibil: 2 buc
In stoc
  • Cod articol:
  • Producator:
    HiKOKI
  • Tensiune acumulator:
    36 V
  • Cuplu:
    2000 Nm
  • Numar percutii nominala:
    1600 - 2500 1/min
3 an(i) garantie
2.889 Lei /buc
Pret fara TVA 2.388 Lei
Disponibil: 2 buc
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 4-6 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
  • Cheie de impact fara perii de 36 V, 3/4, cu un cuplu de demontare a piulitei de 2400 Nm
  • Cuplu de strangere puternic de pana la 1900 Nm si cuplu de desfacere a piulitelor de pana la 2400 Nm pentru sarcini dificile
  • Maner ergonomic, moale pentru manipulare optima, sigura si confortabila
  • Iluminare LED incorporata pentru o vizibilitate mai buna a suprafetei de lucru
Setul de livrare
  • Masina de insurubat cu percutie
  • 2 x acumulator BSL36A18
  • 1 x incarcator UC18YSL3
  • Valiza de transport
Date tehnice
  • Tensiunea acumulatorului: 36 V
  • LED light: Da
  • Cuplu maxim de strangere: 1400 Nm
  • Tip motor: fara perii
  • Greutate (neta): 3,20 kg
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
36 V
Cuplu
1400 Nm
Numar percutii nominala
0 - 2500 1/min
Turatie de mers in gol
0 - 1500 RPM
Sistem de prindere
1/2 inch
Tip motor
Fara perii de carbon
Tip acumulator
BSL36 MultiVolt
Lumina Led integrat
Da
Configuratie produs
Fara acumulator si incarcator
Ambalaj
In HSC
Greutate
3,2 kg
Tip masina de insurubat cu impact
WR36DG
18 V, 36 V
Capacitate acumulator
2,5 Ah, 5 Ah
Tip acumulator
BSL36 MultiVolt
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,74 kg
14,4 V, 18 V, 36 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
8 A
BSL14, BSL18, BSL36 MultiVolt
Lungime
115 mm
Latime
185 mm
Inaltime
77,5 mm