Makita DPJ180RTJ
Makita DPJ180RTJ masina de frezat nuturi cu acumulator 18 V | Adancimea de frezare 20 mm | Cu perii | 2 x 5 Ah acumulatori + incarcator | In MakPac
2.379 Lei /buc
Pret fara TVA 1.966 Lei
La comandă
  • Cod articol:
  • Producator:
    Makita
  • Tensiune acumulator:
    18 V
  • Diametru disc:
    100 mm
  • Adancimea de frezare:
    20 mm
3 an(i) garantie
Configuratie produs
Ambalaj
2.379 Lei /buc
Pret fara TVA 1.966 Lei
La comandă
Livrare la domiciliu Timpul de livrare: 7-9 zile lucratoare Taxa transport: Gratuit
Descrierea produsului
Caracteristici
6 pozitii de reglaj.
Adancime de lucru 8-20 mm.
Set de livrarea
2 buc. acumulator BL1850B (197280-8)
Incarcator DC18RC (195584-2)
Cutit 100x22 mm Z = 6 (B-20644)
Sac de praf (123150-5)
Cheie (782401-1)
MakPac insertie (837648-3)
MakPac valiza (821551-8)
Date tehnice
Turatie in gol  6500 rpm
Diametru disc 100 mm
Dimensiune 351 x 139 x 149 mm
Greutate 3 kg
Specificații
Conținutul pachetului
Tensiune acumulator
18 V
Diametru disc
100 mm
Adancimea de frezare
20 mm
Turatie de mers in gol
6500 RPM
Tip motor
Cu perii de carbon
Tip acumulator
LXT
Configuratie produs
Fara acumulator si incarcator
Ambalaj
In cutie de carton original
Lungime
351 mm
Latime
139 mm
Inaltime
149 mm
Greutate
3 kg
Tip masina de frezat nuturi
DPJ180
18 V
Capacitate acumulator
5 Ah
Tip acumulator
LXT
Unitate de vanzare
1 buc
Greutate
0,8 kg
14,4 V, 18 V
Numar porturi
1
Curent de incarcare efectiva
4 A
Unitate de vanzare
1 buc
0,81 kg
Lungime
396 mm
Latime
296 mm
Inaltime
210 mm